Nurdağı Deprem Sonrası iyileşme kooperatifi iş birliği ile Nurdağı’nda Kadın Sağlığı konusunda Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Dr. Samet Bayrak tarafından Söyleşi Programı düzenlemiştir. 6 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda tüm katılımcı kadınlarımıza şalvar, anne kazağı, terlik ve günlük hayatlarında kullanabilecekleri kişisel temizlik ürünleri hediye edilmiştir. 07.03.2024
6 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği
![](http://www.gaziantepkentkonseyi.org.tr/wp-content/uploads/2024/05/9db3df47-89f0-4023-82ef-6b3900ee4c58-822x542.jpg)