6.Dönem (2024 - 2029).

KEMAL ÇEBER GAZİANTEP VALİSİ
ABDULHAMİT GÜL AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET EYÜP ÖZKEÇECİ AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ALİ ŞAHİN AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
DERYA BAKBAK AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MESUT BOZATLI AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
İRFAN ÇELİKASLAN AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
BÜNYAMİN BOZGEYİK AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ŞEHZADE DEMİR HÜDA PAR GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
HASAN ÖZTÜRKMEN CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MELİH MERİÇ CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ERTUĞRUL KAYA DEVA PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
SEVDA KARACA DEMİR YEŞİLLER VE SOL GELECEK PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
SERMET ATAY MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET MUSTAFA GÜRBAN İYİ PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
FATMA ŞAHİN GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
PROF.DR.ARİF ÖZAYDIN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof.Dr. TÜRKAY DERELİ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR.GÜNER DAĞLI SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof. Dr. ŞEHMUZ DEMİR İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
AV. İSKENDER KAHRAMAN GAZİANTEP BAROSU BAŞKANI
TUĞGENERAL ERDİN KAYA 5.ZIRHLI TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI
TÜMGENERAL HALİL ŞEN İL JANDARMA ALAY KOMUTANI
CELAL ÖZCAN İL EMNİYET MÜDÜRÜ
DURSUN TERZİ ŞAHİNBEY İLÇE EMNİYET MÜD.
RAMAZAN BUĞDAYCI ŞEHİTKAMİL İLÇE EMNİYET MÜD.
ZEYNAL KUBAT TRAFİK  DENETLEME ŞUBE MÜD.
MEHMET EMİN TAŞÇI ŞAHİNBEY KAYMAKAMI
ÖMER HİLMİ YAMLI ŞEHİTKAMİL KAYMAKAMI
BÜŞRA UÇAR OĞUZELİ KAYMAKAMI
MEHMET SOYLU İSLAHİYE KAYMAKAMI
FURKAN ÇAKIR KARKAMIŞ KAYMAKAMI
OSMAN UĞURLU NİZİP KAYMAKAMI
İSMAİL ALSANCAK NURDAĞI KAYMAKAMI
ÖMER ZUHAL YAVUZELİ KAYMAKAMI
ÖZGÜR İŞÇİMEN ARABAN KAYMAKAMI
MEHMET TAHMAZOĞLU ŞAHİNBEY BELEDİYE BŞK.
UMUT YILMAZ ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BŞK.
BEKİR ÖZTEKİN OĞUZELİ BELEDİYE BŞK.
MEHMET ÖZDEMİR ARABAN BELEDİYE BŞK.
KEMAL VURAL İSLAHİYE BELEDİYE BŞK.
MUSTAFA GÜZEL KARKAMIŞ BELEDİYE BŞK.
ALİ DOĞAN NİZİP BELEDİYE BŞK.
MEHMET YILDIRIR NURDAĞI BELEDİYE BŞK.
MEHMET KAYA YAVUZELİ BELEDİYE BŞK.
FATİH MUHADDİS FEDAİOĞLU ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BŞK.
REİS  REİSOĞLU CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BŞK.
MUSTAFA BOZGEYİK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  İL BŞK.
SEDAT YILDIZ YENİDEN REFAH PARTİSİ İL BŞK.
ŞERİF BAŞKÜLEKÇİ İYİ PARTİ İL BŞK
ABDÜLKADİR GÖZEĞİR AMATÖR SPOR KULUBÜ FED.BŞK.
 HARUN ÜSTÜN KENT KONSEYİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
A.FİKRET KİLECİ GAİB KOORD. BŞK.
A.ZAFER OKUDUCU ÇEKÜL VAKFI TEMSİLCİSİ
ABDULKADİR ARIKAN LASTİKÇİLER ODASI BŞK.
ABDULLAH ALP ŞAHİNBEY SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜD
ABDULLAH NEJAT KOÇER 24,25,26 VE 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ABDULLAH SARI PİDECİLER,SİMİTÇİLER VE YUFKACILAR ODA.BŞK.
ABDULLATİF KESKİN SANAYİ MAH. MUHTARI
ABDÜLKADİR  ÇIKMAZ GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
ABDÜLKADİR KONUKOĞLU SANKO VAKFI BAŞKANI
ABDÜLKERİM ASLANKAYA MAREV(MARDİNLİLER EĞİTİM VAKFI) BŞK.
ADEM BOZ KURT VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ
ADEM KARAHAN KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ 5. DÖNEM BAŞKAN YRD
ADEM SEKİBAĞ MERVEŞEHİR  MAH. MUHTARI
ADİL SANİ KONUKOĞLU GAZİANTEP SANAYİ O. MECLİS BŞK./G.K.K. 4. DÖNEM BŞK YRD.
ADNAN AKYAZICI ELEKTİRİK MÜHENDİSİ
ADNAN ÜNVERDİ GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖN.KUR.BŞK.
AHMET BOZOĞLU HAVAALANI SANAYİ BÖLGESİ BŞK.
AHMET CESUR ARABAN EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ  BŞK.YRD./5.DÖNEM YÜRÜTME K. ÜYESİ
AHMET DOĞAN YARDI KENT KONSEYİ 5. DÖNEM SAĞLIK ÇALIŞMA GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
AHMET FAKI SUZİDİL DER. BŞK.
AHMET GÖK MEMUR-SEN GENEL BAŞKAN YRD. /G.K.K.5. DÖNEM BŞK.YRD.
AHMET KAPLAN G.DOĞU ANA.HALI İHR.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.
AHMET TİTİZ TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ G.A.ŞB.BŞK.(SAVCILI MAH. MUHTARI )
AHMET UZER 22,26 VE 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
AHMET YAVUZ REFERANS GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
ALAETTİN DEMİR ALAYBEY MAH MUHTARI
ALİ  SOLAR KENT KONSEYİ 5. DÖNEM ENGELLİ MECLİSİ BŞK.
ALİ AKKÜREK TEKSTİLKENT MAH. MUHTARI
ALİ ATALAR GÜNEY İLLERİ GAZETECİLER CEM. BŞK.
ALİ ERDEMOĞLU MEHMET ERDEMOĞLU VAKFI YÖNETİM KURULU BŞK.
ALİ GÜDÜCÜ DİSK BÖLGE TEMSİLCİ
ALİ İHSAN  ÇELİKBAŞ SERBEST MUH. VE MALİ. MÜŞ.OD. TEMSİLCİSİ
ALİ KAPLAN KARAGÖZ MAH. MUHTARI
ALİ KOÇ KENT KONSEYİ SPOR ÇALIŞMA GRUBU 5.  DÖNEM SEKRETERİ
ALİ KÖSEOĞLU ALPASLAN MAH. MUHTARI
ALİ MERT ÖZSOY MİMAR
ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞAN 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ALİ ÖZDEMİR 21. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ALİ UNCUOĞLU KENT KONSEYİ SANAYİ VE TİCARET ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK YRD.
ALPARSLAN GÖKÇEK GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.DÖNEM BŞK YRD
ALSEDDİN CERAN GÜNEYKENT MAH. MUHTARI
ARİF KURT HABER 27 İMTİYAZ SAHİBİ
ASIM MIHCIOĞLU KENT KONSEYİ 5 DÖNEM TARİH, KÜLTÜR VE SANAT ÇLŞ. BŞK
ASIM YAŞAR SACIR MAH. MUHTARI
ASLI EMEKTAR ÇAĞDAŞ GAZETEC.DER.G.ANTEP ŞUBE BŞK. GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI
AV ARBLC. EMİNE AYBÜKEN YILDIRIM GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5. DÖNEM GENEL SEKRETERİ
AV.SERDAR ÖZGÜNEY KENT KONSEYİ GÖÇ VE SIĞINMACILAR ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
AYHAN ÖZCAN ALİBABA MAH. MUHTARI
AYKUT KOCALAR MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ
AYLİN TEYMUR GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
AYŞE ATEŞ ŞAHİNBEY LİONS KULÜBÜ
AYŞE TEYMUR GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5. DÖNEM KADIN MECLİSİ BAŞKANI
AYŞEN DURUCU TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER BAŞKANI
AYŞENUR MİRKELAM MÜSİAD KADIN KOLLARI BAŞKANI
AYTEKİN DOĞAN ÇALIŞMA VE İŞKUR İL MÜDÜRÜ
BAYRAM YILMAZKAYA 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
BEKİR POLAT DENİZ MAH. MUHTARI
BEKİR SITKI SEVEROĞLU PANOROMA 25 ARALIK TARİH KURULU BAŞKANI
BETÜL BULGUROĞLU ELİMİ TUT DERNEĞİ
BEYHAN HIDIROĞLU GAZİANTEP TİCARET ODASI ESKİ BAŞKANI
BEYHAN KÜLEKÇİ İŞ ADAMI
BORA KANEVETCİ İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ BŞK.
BORA TEZEL GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5. DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
BORA ZOR EKSPRES GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
BURHAN AKYILMAZ İPEKYOLU KALKINMA AJANSI GENEL SEK.
BURKAY GÜÇYETMEZ İNŞAAT MÜH. ODASI BŞK.
BÜLENT ÇULCUOĞLU TRT MUHABİRİ
CAFER CEYLAN KAYAÖNÜ MAH. MUHTARI
CANAN SEVEROĞLU WORLD KİTCHEN TEMSİLCİSİ
CENGİZ BİNGÜL GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR ŞUBE MÜD.
CENGİZ ŞİMŞEK GAZİANTEP ORG. SANAYİ BÖLG.YÖN.KUR.BŞK.
CEREN UĞURLUER EMPATİ DERNEĞİ ESKİ BAŞKANI -MİMAR
CUMA ERDEM T.MUHARİP GAZİLER D.G.A.ŞB.BŞK.
CUMA YİĞİT GAZİANTEP ZİRAAT ODASI BŞK.
DERYA DÜŞÜN GAZİANTEP KULUBÜ DER.YÖNETİM KURULU ÜYESİ
DERYA KAYA KARACAN OTTÜ MEZUNLAR DERNEĞİ
DİCLE DEMİRDELEN AVUKAT
DİLEK ALTUNLU AVUKAT
DİNÇER UĞURLUER ANADOLU ,TARİH VE ARKEOLOJİ DERNEĞİ BAŞKANI
Dr. CELAL PEKDOĞAN AKADEMİSYEN-TARİHÇİ
DR. KAZIM DOĞAN EROĞULLARI GAZİANTEP- KİLİS TABİPLER ODASI BŞK.
DR. M.YÜCEL ÖZBAŞ DİŞ HEKİMLERİ ODASI BŞK.
DR. SAMET BAYRAK GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5. DÖNEM BAŞKANI
DR.BEYTULLAH ŞAHİN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
DR.HÜSEYİN HAZIRLAR GAZİANTEP DİYANET VAKFI BŞK.
DR.MEHMET BERK TÜRK İSLAM VAKFI
Dr.ŞAFAK  HENGİRMEN HASAN KALYONCU ÜNİ. -AKADEMİSYEN-İNŞAAT MÜHENDİSİ
DR.YAŞAR BÜYÜKOĞLU KENT KONSEYİ TARİH, KÜLTÜR VE SANAT ÇLŞ. GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
Dt.CELİL İYİEKİCİ DİŞ HEKİMLERİ ODASI ESKİ BAŞKANI
ECE  FAZLI TEPE TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER.G.A.ŞB.BŞK.
ELİF ÇETİNDAĞ EMPATİ SOSYAL SORUMLULUK VE EĞİTİM DERNEĞİ BŞK.
EMRULLAH BİTİCİ KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP İL TEMSİLCİSİ
ENGİN KOBAN GASTURDER BAŞKANI
ERAY YILDIZ HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
ERCAN OĞUZ GAZİANTEP KENT KONSEYİ  4 VE 5. DÖNEM GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI
ERDAL DEMİR GAZİANTEP MAHRUKATÇILAR ODASI BŞK.
ERKAN ÖZSAVAŞ KÜLTÜR TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI
EROL MARAŞ OLAY TV İMTİYAZ SAHİBİ
ERTUĞRUL UZAK KENT KONSEYİ İMAR,ALT YAPI VE ULAŞIM ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
EYYÜP ÖZCAN KENT KONSEYİ EĞİTİM ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
F. ESİN ÖZGÜL KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ 5. DÖNEM BŞK YRD
FATİH  FEDAİOĞLU MÜSİAD  G.ANTEP ŞB.BŞK
FATİH AYHAN SİVİL TOPLUM VE İLİŞKİLER İL MÜDÜRÜ
FATMA ASLI TEZEL TMMOB İL KORDİNASYON KURULU ÜYESİ/MİMARLIK VAKFI GENEL BŞK.YRD.
FATMA BURÇİN UÇAR ATATÜRK MAH. MUHTARI
FATMA KARAOĞLAN EĞİTİMCİ
FERAY TUNÇ TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DERNEĞİ ÜYESİ
FETHİYE YEGÜL KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ 5. DÖNEM SEKRETERİ
FİGEN AKAN GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
FİKRET MURAT TURAL GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM  GENEL SEKRETERİ
FUNDA SURAN GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
GALİP ÜNLÜKARA KANAL 27 TV GENEL YAYIN KORDİNATÖRÜ
GAZALİ AYHAN SİİRTLİLER DERNEĞİ BŞK.
GAZANFER SAĞLAM MEDYA – TANITIM
GONCAGÜL KILIÇ GAZİANTEP KENT KONSEYİ İDARİ AMİRİ
GÖKHAN ÇELİKTÜRK GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
GÖNÜL ÇAKMAK ÇAGDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DER. BŞK.
GÜL ÖÇAL FİZİKSEL ENGELLİLER VAKFI BAŞKANI
GÜNDÜZ GÜLLÜ TÜRK İSLAM EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA VAKFI
HABİB ÖZKAN KENT KONSEYİ EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK.
HACI DARICI BERBERLER ODASI BŞK.
HAKAN ASİLTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSİ
HAKAN ASLANSOY GASBAŞ BŞK.
HAKAN KURT AVUKAT
HAKAN MARAŞ İTÜ MEZUNLAR DERNEĞİ
HAKAN ÖZSEVEN SERB.MUH.VE MALİ MÜŞ ODASI BŞK
HAKAN ŞİMŞEK ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ
HALİL EYÜPOĞLU KENT KONSEYİ HEMŞEHRİ DERNEKLERİ ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK.
HALİL İBRAHİM TANRIÖVER HAK-İŞ İL TEMSİLCİ
HALİL SOYLU BOYACI MAH. MUHTARI
HALİT ÖZER KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ 5. DÖNEM  ÜYESİ
HAMİT ÖZTÜRKMEN MAKİNA MÜH.ODASI BŞK
HAMZA BAYINDIR ŞEHİT AİLELERİ YARDIMLAŞMA VE DAY. DER.BŞK.
HASAN ÖZGÜR GİRİŞKEN GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
HAYRİ ÖZTÜRK ERTUĞRUL GAZİ MAH. MUHTARI
HAYRİ ÜNAL KANAL 5 TV İMTİYAZ SAHİBİ
HULUSİ KALENDER T.SAKATLAR DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.R.(5. DÖNEM YÜRÜTME  KURUL ÜYESİ )
HUZAYFE DURMAZ MUSABEYLİLER DERNEĞİ BŞK.
HÜLYA AKKAYA GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
HÜSAMETTİN ÇAĞLAR TÜRK TELEKOM BAŞMÜDÜRÜ
HÜSEYİN ÇOŞKUN AKTİF KATILIMCILAR DER. BŞK. YRD.
HÜSEYİN RAHMİ AÇIKKOL KENT KONSEYİ SPOR ÇALIŞMA GRUBU 5.  DÖNEM BŞK.
HÜSEYİN YILDIRIM TÜMSİAD DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
İBRAHİM ALİ SİNAN OĞLU GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
İBRAHİM APA GAZİANTEP MÜTAHİTLERİ DERNEĞİ TEMSİLCİSİ
İBRAHİM BİLİCİ FİDANLIK MAH. MUHTARI
İBRAHİM BUĞUR GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
İBRAHİM HALİL CENGİZ BEY MAH. MUHTARI
İBRAHİM HALİL KARGIN ŞEHİTKAMİL MUHTARLAR DERNEGİ  BŞK.(EYDİBABA MAH. MUHTARI)
İBRAHİM HALİL KILIÇ TÜRSAP GAP BÖLGESEL YÜRÜTME KURULU BŞK.
İBRAHİM KILIÇ KAVAKLIK MAH. MUHTARI
İBRAHİM SARI NİZİP TİCARET BORSASI  BŞK.
İDRİS ERTAŞKIN GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.DÖNEM SAYMANI
İMAM HÜSEYİN FİLİZ 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
İRFAN KAPLAN 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
İSLİM ARIKAN ELEKTRİK MÜH. ODASI BŞK.
İSMAİL BÜLENT YILMAZ TÜKETİCİ HAKLARI DERN.G.ANTEP ŞB.BŞK.
İSMAİL İNCESOY İL TİCARET MÜDÜRÜ
İSMAİL ŞAHİN METROPOL GAZETESİ
İSMAİL TÜMER ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BŞK.
İSMET DEĞİRMENCİ GAZİANTEP TÜKETİCİ HAKLARI KORUMA DERNEĞİ BŞK.
İSMET ÖZCAN ESNAF VE SAN. OD. BİRLİĞİ BŞK/G.K.K.5. D.ESNAF ÇALIŞMA GRUBU BŞK.
İSMET SAVCILIOĞLU GAZİANTEP FUTBOL ANTRENÖRLERİ DER. ÜYESİ
KAZIM BİLECEN KİLİS YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
KAZIM ERKENT KENT KONSEYİ SAĞLIK ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK
KEMAL DAŞTAN HAVAALANI BAŞ MÜDÜRÜ
KEMAL KÜÇÜKCAN G.ANTEP ZİHN.ENGELLİLER KORUMA DERNEĞİ BŞK.
KEMAL YAVUZCAN KENT KONSEYİ 5. DÖNEM EĞİTİM ÇALIŞMA GRB.ÜYESİ
KEREM KOCALAR ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ
KÜBRA KAYIN GAZİANTEP KULÜBÜ BAŞKANI
LATİF BAYHAN KENT KONSEYİ SANAYİ VE TİCARET ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
LEVENT ÖZKURT TÜRKİYE İNTERNET MEDYA BİRLİĞİ-TELGRAF GAZETESİ YAZI İŞLERİ MÜD.
LÜTFİYE TAŞ KADEM İL BAŞKANI
M. ABDULKADİR KATMERCİ KEBAP VE LOKANTACILAR ODASI BŞK.
M. TURGAY EREN GAZİANTEP YARDIM VAKFI
M.EMİN YILMAZ JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.
M.İRFAN DEMİRCİ ECZACILAR ODASI BŞK./G.K.K 4.DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
M.YAVUZ ÇAPAN KENT KONSEYİ SAĞLIK ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MAHMUT ÇOŞKUN GAZİANTEP AFAD İL MÜDÜRÜ
MAHMUT DUYAR YAPRAK MAH. MUHTARI
MAHMUT İLETMİŞ BEŞTEPE MAH. MUHTARI
MAHSUM ALTUNKAYA G.DOĞU ANA.HUB.BAK.BİRL.YÖN.KUR.BŞK./KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÖNETİM KURUL ÜYESİ
MECİT AYDEMİR KENT KONSEYİ GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MEHMET  ERKOÇ İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜRÜ
MEHMET AKINCI GAZİANTEP TİCARET BORSASI YÖN. KUR. BŞK.
MEHMET AKİF SARICA TÜRK-İŞ KONFEDERASYONU İL TEMS.
MEHMET ANKAY ANADOLU BASIN BİRLİĞİ G.ANTEP ŞUBE BŞK.
MEHMET ASLAN GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM BAŞKANI
MEHMET AY 21. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET AYDIN ŞAHVELİ MAH. MUHTARI
MEHMET AYTAÇ TÜM EMLAKÇILAR ODASI BŞK.
MEHMET BOZGEYİK ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
MEHMET CEMİL ŞAHİN ÇAMLITEPE MAH. MUHTARI -5 DÖNEM MUHTARLAR ÇALIŞMA GRB BŞK.
MEHMET DEMİR PUSULA GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
MEHMET DOĞAN TEKE BEYAZLAR MAH. MUHTARI
MEHMET DURAN KILIÇ KENT KONSEYİ TRAFİK  ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MEHMET DURAN TABO GÜZELVADİ MAH. MUHTARI
MEHMET EMİN İNCE GAZİANTEP AYAKABICILAR ODASI BŞK./GAZİANTEP LİSESİ MEZUNLERI DER. BŞK.
MEHMET ERDOĞAN 23,24,25,26 VE 27. DÖNEM  GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET EYYUPOĞLU KENT KONSEYİ 5.DÖNEM GÖÇ VE SIĞINMACILAR ÇALIŞMA GRB. BŞK.
MEHMET HANİFİ SEMERCİOĞLU ÖZEL SEKTÖR
MEHMET HARATOĞLU ÖRNEK SANAYİ SİTESİ DERN.BŞK
MEHMET HİLMİ TEYMUR GAZİANTEP TİCARET ODASI MECLİS BŞK.
MEHMET KAPLAN GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR BŞK.
MEHMET KARADUMAN İŞADAMI-TRİKO SEKTÖRÜ/KENT KONSEYİ 5.DÖNEM GENEL KURUL ÜYESİ
MEHMET KARAYILAN GIDA,TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRÜ
MEHMET MİRZAOĞLU HİSAR TV
MEHMET ÖZASLAN OSMANGAZİ MAH. MUHTARI
MEHMET ÖZDEMİR GAZİANTEP KENT KONSEYİ 5.DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
MEHMET ÖZYURT NİZİP TİCARET ODASI BŞK.
MEHMET SAİT KİRAZOĞLU 27. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET SEVEROĞLU KENT KONSEYİ G.KENT KONSEYİ TURİZM TANITIMI ÇLŞ. GRB. G.N.T. GAZİANTEP B.GARO  TEM.
MEHMET SONERCAN KENT KONSEYİ EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM SEKRETERİ
MEHMET ŞEKER 24 VE 25. DÖNEM GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET TEKİN ALPAY G.ANTEP YEM.MALİ MÜŞV.ODASI BŞK.
MEHMET TÖRER HALICILAR ODASI BŞK.
MEHMET TUNCAY YILDIRIM GAZİANTEP TİCARET ODASI YÖN. KUR. BŞK.
MEHMET UZUN SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MÜDÜRÜ
MEHMET YETER TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI ŞUBE BŞK.5. DÖNEM GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ ÇALIŞMA GRUBU BŞK
MEHMET YILDIZ KENT KONSEYİ 5. DÖNEM GENEL KURUL ÜYESİ
MEHMET YILDIZ EĞİTİMCİ
MEHMETALİ  EMİNOĞLU GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÖNETİM KURUL ÜYESİ
MELİH NEYAL KENT KONSEYİ AFET VE KRİZ ÇALIMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK YRD.
MELTEM PERİ VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BŞK.
MENDERES KILIÇ 29 EKİM  MAH. MUHTARI
MERAL AY OLUŞUM – GÜNEŞ GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
MERYEM ÖZCAN ÖZDEMİR KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ 5. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
MESUT ALKAVA BAYAN KUAFÖRLER ODASI BŞK.
MESUT ÇAKMAK G.DOĞU UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU BŞK.
MESUT MAHSERECİ KENT KONSEYİ SAĞLIK ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK
METE ATEŞ GAZİANTEP TÜRK MUSİKİ DERNEK BŞK.
METİN AĞIÇ KIBRIS MAH. MUHTARI
METİN KOÇASLAN 8 ŞUBAT MAH. MUHTARI
METİN ÜCÜK KENT KONSEYİ ÇEVRE ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK.
MEVLÜT BURGAÇ PTT BAŞMÜDÜRÜ
MEZİNE SIRAKAYA NARKOZ HABER İMTİYAZ SAHİBİ
MİKTAT ERKAN ADLİYE SPOR KULUBÜ TEMSİCİSİ
MİTHAT BOSTAN AYDINBABA MAH. MUHTARI
MÖHTEREM KAHRAMAN MAVİKENT MAH. MUHTARI
MURAT ATAY TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ(REFORM HABER  ŞUB. BŞK.)
MURAT DAĞ GAZİANTEP KÜLTÜR TARİH DER. TEMSİLCİSİ
MURAT UĞURLUER ARAŞTIRMACI- YAZAR
MUSTAFA  ÇAY BAHÇELİEVLER MAH. MUHTARI
MUSTAFA ALTINBAŞ KENT KONSEYİ TARIM, GIDA VE HAYVANCILIK ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK
MUSTAFA BOZGEYİK GAZİANTEP KIZILAY İL BAŞKANI
MUSTAFA BÜYÜKUNCU GAZİANTEP MİMARLAR ODASI YÖNETİM KURULU BŞK.
MUSTAFA ERTUNÇ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ
MUSTAFA ERUSLU HOŞGÖR FATİH İLİM ARAŞTIRMA VAKFI
MUSTAFA ERZİN KENT KONSEYİ 5. DÖNEM GENELKURUL ÜYESİ
MUSTAFA GEYLANİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI ŞUBE BŞK
MUSTAFA KEMAL GÜNEŞ GAZİANTEP KÜÇÜK SAN.SİT.YAPI KOOP.BŞK.
MUSTAFA METE GAZİANTEP TÜRK OCAĞI ŞUBE BŞK.
MUSTAFA OSANMAZ  ORTADOĞU BUSINESS SAHİBİ VE YAZIİŞLERİ MÜD.
MUSTAFA ŞEN GAZİANTEP’İ GELİŞTİRME VAKFI GENEL SEKRETERİ
MUSTAFA TAŞDEMİR BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ
MUSTAFA VOLKAN KENT KONSEYİ AFET VE KRİZ ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MUZAFFER YİĞİT GÖKTÜRK MAH. MUHTARI
MÜCAHİT TAŞKIN T.C. CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BŞK.GAZİANTEP BÖL. MÜD.
MÜSLÜM GÖRAL DİYANETSEN İL BŞK
NECATİ BİNİCİ T.K.K.B  BAŞKAN YRD./GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM SAYMAN
NİHAL SABAK KAGİDEM GENEL KOORDİNATÖRÜ
NURGÜN BALCIOĞLU İLK HABER İMTİYAZ SAHİBİ
OĞUZHAN ERZİN İŞ ADAMI
ONUR AYDIN GIDA MÜH.ODASI İL TEMS.
ORHAN KIZILASLAN GÜNEYDOĞU GAZETECİLER DERNEĞİ BŞK.
ORHAN KIZILASLAN GÜNEYDOĞU GAZETECİLER DERNEĞİ BŞK.
ORHAN USLU ÇELED UŞAKLAR TİYATRO OKULU
OSMAN AKALIN FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİ DER.ŞUBE BŞK
OSMAN AKASLAN ŞEHİR PLANCILARI ODASI İL TEMSİLCİSİ
OSMAN ÖZDEMİR ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI GAZİANTEP TEMSİLCİSİ
OYA YAZGAN GAZİANTEP KADIN MUHTARLAR DER. BŞK.(DEĞİRMİÇEM MAH. MUHTARI )
ÖKKEŞ GÜN TÜM MUSABEYLİLER KALKINMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
ÖKKEŞ KALA GAZİANTEP ÇÖLYAK DERNEĞİ BŞK.
ÖKKEŞ KORKMAZ KERVAN FM YÖNETİM KURULU BŞK
ÖKKEŞ ÖZEKŞİ GAZİANTEP 27 GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
ÖMER CAN ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
ÖMER KÜSBEOĞLU SINIRLI SORUMLU ŞAHİNBEY KARMA SANYİ KOPARATİF BŞK.
PEYKAN SAMLI ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
PINAR AKDEMİR KENT KONSEYİ AFET VE KRİZ ÇALIMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK
PROF. Dr. ERDAL BAY GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ DEKANI
RACİ DÖLEK OLAY GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
RAMAZAN TAŞKIN GAZİŞEHİR GAZİANTEP TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL KOORDİNATÖRÜ
RECEP DONÇ AKYOL MAH. MUHTARI
RECEP YILMAZER ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ BŞK.
REFİK BOLAT TEDAŞ BÖLGE MÜDÜRÜ
REŞİT DURAK ÇORAP VE TRİKOTAJCILAR ODASI BŞK
RUHİ AYTAÇ HABER GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
SABİHA DOĞAN KATODER BAŞKANI
SABİHA KOCAMAN HAKİMİYET GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
SABİT KANDEMİR İBN-İ SİNA MAH. MUHTARI
SAİT ERSİN ÖZBADEM PEYZAJ MİMARLARI ODASI TEMS.
SAİT KÖSE KENT KONSEYİ 5.ÇEVRE ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL  TEMSİLCİSİ
SAİT ŞİMŞEK ŞEHİTKAMİL SOSYAL YARDIMLAŞMAVE DAYANIŞMA VAKFI MÜD.
SALİH DAĞDEVİREN ÖĞRETMENEVLERİ MAH. MUHTARI
SAVAŞ MAHSERECİ GOSİAD BŞK./KENT KONSEYİ SANAYİ VE TİCARET ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK.
SEÇİL ÖZSÖYLER KUZU BEMBİRSEN İL BŞK.
SEDAT ÖZDİNÇ KUYUMCULAR ODASI ESKİ BAŞKANI
SELAHATTİN TÜRKMEN İSLAHİYE TİCARET ODASI BŞK.
SELAHATTİN YAĞIZ DİYANET VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SELÇUK KORKMAZ İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
SELİM GÜNSOY GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI DERNEGİ BŞK.
SELİM MEMİŞ İŞADAMI-KİMYA SEKTÖRÜ-5. DÖNEM GENELKURUL ÜYESİ
SERDAR KARAKAŞ MİMARLAR ODASI ÜYESİ
SERHAT KANDEMİRLİ GAZİANTEP FUTBOL ANTRENÖRLERİ DER. ÜYESİ
SERPİL KARUSERCİ KENT KONSEYİ 5. DÖNEM GENEL KURUL ÜYESİ
SEYDİ KARAGÜN KARATAŞ MAH. MUHTARI
SEZER CİHAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER
SONER BACAKSIZ ACENTELER BİRLİĞİ BAŞKAN BAŞDANIŞMANI
SUAT ÖZTÜRK KENT KONSEYİ 5. DÖNEM EĞİTİM ÇALIŞMA GRB.ÜYESİ
ŞAKİR BOZKURT 25 ARALIK MAH. MUHTARI
ŞEBNEM AYATA KAPLAN KENT KONSEYİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
ŞEREF GÖZÜTOK TELGRAF GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
ŞEYHO BİLGEÇ GEYLANİ MAH. MUHTARI
ŞIH MEHMET DOĞRU KENT KONSEYİ AİLE ÇALIŞMA GRUBU 5. DÖNEM BŞK.
TAHSİN ATEŞ PİRSULTAN MAH. MUHTARI
TANER ÖZDURAK GAZİANTEP KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
TARIK AYTEKİN TURİZM DER. BAŞKANI/ G.K.K. 5. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
TAYYAR ŞAFAK SALICI GAZİANTEP FACE DERGİSİ İMTİYAZ SAHİBİ
TEKİN ÖZGÜL GAZİANTEP STK PLATFORMU SEKRETERİ
TOLGA DEMİREL TÜİK BÖLGE MÜDÜRÜ
TUNCAY TABUR KUYUMCULAR ODASI  BŞK.
UFUK  İYİKÜLAH GAZİANTEP SOSYAL YARDIMLAŞMAVE DAYANIŞMA VAKFI  MÜD.
UĞUR GÖKÇEK GÜVENEVLER  MAH. MUHTARI
UMUT YILMAZ BEKİRBEY MAH. MUHTARI
UMUT ZEYBEK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ
ÜLKER SÜLKER TÜRK ANNELER DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.
ÜMİT ZİYA POLAT ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.
ÜNAL AKDOĞAN ŞOFÖRLERVE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI
VAHİT KAMİL GEREÇCİ KENT KONSEYİ 5. DÖNEM GENEL KURUL ÜYESİ
YAKUP ÇİÇEK GÜNCEL GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ
YASİN TEPE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
YAŞAR AĞYÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
YENER DOĞRUER DAVET RADYO
YEŞİM AYLİN KÖROĞLU YEŞİLYURT MAH. MUHTARI
YILMAZ DEMİRDELEN ALEVİ KÜLTÜRVE CEM EVİ DERN. G.ANTEP ŞUBESİ BŞK./ 3.4.5. DÖNEM YÜRÜTME K. Ü.
YILMAZ KİREÇ MALİ MÜŞAVİR
YİĞİTCAN KONUKOĞLU G.ANTEP GENÇ İŞADAMLARI DERN. BŞK.
YUNUS EMRE ÖZDEDE KENT KONSEYİ TARIM,GIDA VE HAYVANCILIK ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
YUSUF AĞIR GAZETECİ -YAZAR-ARAŞTIRMACI
YUSUF ERDEM GÜZELBEY KENT KONSEYİ BAŞKANI
YUSUF YILMAZ ZİRAAT MÜH.ODASI BŞK.
YUSUF ZİYA YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK İŞLETMELERİ DERN.BŞK.
ZAFER ARISOY KENT KONSEYİ İŞ SAĞLIĞI  VE GÜVENLİĞİ 5. DÖNEM BŞK.
ZAFER AYDINGÜLER UMUM NAKLİYATÇILAR ODASI BŞK./5 DÖNEM ESNAF ÇALIŞMA GRUBU BŞK.
ZAİM BAŞASLAN AKADEMİSYEN-İLETİŞİM UZMANI
ZEHRA NUR KÖŞKER TAHİROĞLU GAZİLER MAH. MUHTARI
ZEKİ DÜŞOĞLU GAZDAŞ MÜDÜRÜ
ZEKİ GÜNEŞ GÜNEŞ MAH. MUHTARI
ZEKİ YAĞCI ANTEP FISTIĞI TANITIM DERNEĞİ BŞK.
ZEYNEP MELTEM GÜMÜŞBURUN GAZİANTEP NOTERLER ODASI BAŞKANI