Gençlik Meclisimiz düzenli sokak röportajları yapma kararı aldı. Bu röportajların ilkine 15 Temmuz gecesi destan yazan halkımıza, o gece neler yaptıklarını sorarak başlandı. 7’den 70’e bir milletin nasıl tek yürek olduğu bir kez daha hatırlandı. Demokrasi nöbetleri sırasında yapılan röportajlarda; başta GBB Başkanı Sayın Fatma Şahin olmak üzere birçok ünlü isme ve her yaştan vatandaşa mikrofon uzatıldı.
Gençlik Meclisi Sokak Röportajları
![](http://www.gaziantepkentkonseyi.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/IMG-20160807-WA0007_679.jpg)
Post navigation
Posted in: