Oğuzeli Kaymakamı Ziyareti Oğuzeli Kaymakamı Yasin Yunak, Kent Konseyi Başkanımız Mehmet Aslan’a nezaket ziyaretinde bulundu Bir Milletin Şahlanışı Kent Konseyi ve Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 6 Aralık 2016 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü ile hayata geçirilen 'Şahinbey'den Ömer Halis Demir'e Kahramanlık Destanı' projesi kapsamında düzenlenen şiir, öykü ve resim… Konsey, Milli İradeye Sahip Çıktı Gaziantep Kent Konseyi, milli iradeye destek için; Kent Konseyi merkezi önünde toplanarak, bayraklarla Demokrasi Meydanına doğru yürüyerek alana girdi. Genel Kurul üyeleri, Yürütme Kurulu, Meclis ve Çalışma Grubu üyeleriyle birlikte ellerinde Türk… Ahde Vefa Kent Konseyi, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Huzurevi sakinleriyle kahvaltıda biraraya geldi. Yakın Tarihi Araştırma ve Kültürel Miras Çalışma Grubu üyelerinin de katıldığı kahvaltı da büyüklerimizle sohbetler ile geçmiş yad edildi. Bayazhan… AB – Türkiye Diyalog Konferansı AB adaylık süreci içerisinde sivil toplum diyaloğunun önemini ve gerekliliğini vurgulayan ve destekleyen 17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen AB – Türkiye Diyalog Konferansı ve STK Fuarına katılım sağlayarak, Gaziantep… Sosyal Sorumluluk Çalışmaları Devam Ediyor Avusturalya Büyükelçiliği ve Gaziantep Kent Konseyi işbirliğinde, doğrudan yardım programı (DAP) ile; Gaziantep merkez ilçelerinde yaşayan Suriyeli öğrencilere; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde eğitim veren 2 ayrı okulda sunulan eğitim… Gaziantep Kent Konseyi Yürütme Kurulu CHP ve AKP İl Başkanlıklarını ziyaret etti. Gaziantep Kent Konseyi Yürütme Kurulu CHP ve AKP İl Başkanlıklarını ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. [gallery columns="4" link="file" ids="40852,40853,40854,40855"]