Gençlik Meclisimiz, bir yıldır düzenli olarak sürdürmüş olduğu Kariye Sohbetlerini Mehmet Rüştü Uzel M.T Anadolu Lisesinde final yaptı. Oldukça yoğun ve bir o kadarda verimli olan kariyer sohbetlerinde onlarca okulu ziyaret eden Meclisimiz, binlerce öğrenci ile buluştu. Bu buluşmalar sırasında; sınav sistemi, üniversite bölümleri ve hayat konularına değinildi
Mehmet Rüştü Uzel M.T Anadolu Lisesi ile Kariyer Sohbetlerinde Final Yaptık
![](https://www.gaziantepkentkonseyi.org.tr/wp-content/uploads/2020/09/D0lC_qqWwAE7XPB_855.jpg)
Post navigation
Posted in: