Gençlik Meclisimiz, Gaziantep 2. Su Sporları Festivali Kano yarışlarına katıldı. İki takım olarak yarışlara katılan Meclis üyeleri hem eğlendi, hem de Su Sporları Festivaline katkıda bulundular.
Kano Yarışlarına Katıldık
![](https://www.gaziantepkentkonseyi.org.tr/wp-content/uploads/2020/09/Doqy3hjW0AEA302_822.jpg)
Posted in:
Gençlik Meclisimiz, Gaziantep 2. Su Sporları Festivali Kano yarışlarına katıldı. İki takım olarak yarışlara katılan Meclis üyeleri hem eğlendi, hem de Su Sporları Festivaline katkıda bulundular.