GAZİANTEP KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ KOVİD-19 PANDEMİSİ GENÇLERİN DURUMU ANALİZ ANKETİ Ad/Soyad* Email PANDEMİNİN ÜLKEMİZDE GÖRÜLDÜĞÜ İLK TARİH OLAN 11 MART İTİBARİ İLE BU ANKETİ DOLDURDUĞUNUZ ZAMANA KADAR KAÇ ADET KİTAP OKUDUNUZ ?0-22-55-88 ve üstü PANDEMİ SÜRECİNDE YENİ EDİNMİŞ OLDUĞUNUZ BİR HOBİNİZ OLDU MU ? PANDEMİ SÜRECİNDE KİLO ALDINIZ MI?EvetHayır PANDEMİ AİLENİZ İLE OLAN İLETİŞİMİNİZİ NASIL ETKİLEDİ ?OlumluOlumsuz AİLENİZDEN COVİD-19 HASTALIĞINA YAKALANAN OLDU MU ?EvetHayır UZAKTAN EĞİTİMİ VERİMLİ OLDU MU?EvetHayırKısmen OKUL YA DA ÜNİVERSİTE DERSLERİNİZ DIŞINDA HERHANGİ BİR KONUDA ONLİNE EĞİTİM ALDINIZ MI?EvetHayır ALMAK İSTEDİĞİNİZ ONLİNE EĞİTİM VAR MI ?EvetHayır HANGİ KONUDA EĞİTİM İSTİYORSUNUZ ? SOSYAL MEDYADA GEÇİRMİŞ OLDUĞUNUZ VAKİT ARALIĞI NEDİR?30DK-1 SAAT1 İLE 3 SAAT ARASI3 İLE 6 SAAT ARSI6 VE ÜZERİ Üniversitenizi/okulunuzu özlediniz mi?EvetHayır SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI TEKRAR GELİRSE BELEDİYELERDEN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR HİZMET VAR MI ? PANDEMİNİN HAYATINIZA GETİRMİŞ OLDUĞU YENİLİKLERDEN HANGİSİNİN PANDEMİ BİTTİKTEN SONRA DEVAM ETMESİNİ İSTERSİNİZ Word VerificationGönderReset