5.Dönem (2019/2023).

DAVUT GÜL GAZİANTEP VALİSİ
ABDÜLHAMİT GÜL ADALET BAKANI
AHMET UZER AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET ERDOĞAN AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ABDULLAH NEJAT KOÇER AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
DERYA  BAKBAK AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ALİ ŞAHİN AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MÜSLÜM YÜKSEL AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
MEHMET SAİT KİRAZOĞLU AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞAN MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
SERMET ATAY MHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
BAYRAM YILMAZKAYA CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
İRFAN  KAPLAN CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
İMAM HÜSEYİN FİLİZ İYİ PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ
FATMA ŞAHİN GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
PROF.DR.ARİF ÖZAYDIN GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof.Dr. TÜRKAY DERELİ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR.GÜNER DAĞLI SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
MEHMET NİHAT HATİPOĞLU İSLAM BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
AV.BEKTAŞ ŞARKLI GAZİANTEP BAROSU BAŞKANI
TUĞ. GENERAL HACI HALİL OSMA 5.ZIRHLI TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI
HÜSEYİN BEKMEZ İL JANDARMA ALAY KOMUTANI
MUSTAFA EMRE BAŞBUĞ İL EMNİYET MÜDÜRÜ
TAHİR  ŞAHİN ŞAHİNBEY KAYMAKAMI
ÖMER KALAYLI ŞEHİTKAMİL KAYMAKAMI
BÜŞRA UÇAR OĞUZELİ KAYMAKAMI
MUHAMMET LÜTFÜ KOTAN İSLAHİYE KAYMAKAMI
EMİN BAĞLI KARKAMIŞ KAYMAKAMI
KEMAL ŞAHİN NİZİP KAYMAKAMI
İSLAHİYE VEKALETEN BAKIYOR NURDAĞI KAYMAKAMI
RAMAZAN TAŞKIN YAVUZELİ KAYMAKAMI
ABDULHAMİT  MUTLU ARABAN KAYMAKAMI
MEHMET TAHMAZOĞLU ŞAHİNBEY BELEDİYE BŞK.
RIDVAN FADILOĞLU ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BŞK.
MEHMET SAİT KILIÇ OĞUZELİ BELEDİYE BŞK.
HASAN DOĞRU ARABAN BELEDİYE BŞK.
KEMAL VURAL İSLAHİYE BELEDİYE BŞK.
ALİ DOĞAN KARKAMIŞ BELEDİYE BŞK.
MEHMET SARI NİZİP BELEDİYE BŞK.
ÖKKEŞ KAVAK NURDAĞI BELEDİYE BŞK.
MUSTAFA KEMAL SAKAROĞLU YAVUZELİ BELEDİYE BŞK.
ABDÜLKADİR KONUKOĞLU SANKO VAKFI BAŞKANI
M.EYÜP ÖZKEÇECİ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BŞK.
M.NEŞET UÇAR CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BŞK.
ÖZGÜR AKIL MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ TEMSİLCİSİ
A.FİKRET KİLECİ GAİB KOORD. BŞK.
A.ZAFER OKUDUCU ÇEKÜL VAKFI TEMSİLCİSİ
ABDULKADİR ARIKAN LASTİKÇİLER ODASI BŞK.
ABDULKADİR DENİZ ZİRAAT MÜH.ODASI BŞK.
ABDULLAH İSTEMEZ NOTERLER ODASI BŞK.
ABDULLAH SAĞLAM KARATAŞ MH.MUHTARI
ABDULLAH SARI PİDECİLER,SİMİTÇİLER VE YUFKACILAR ODA.BŞK.
ABDULLATİF HAZIR GAZİANTEP SANAYİCİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ TEMS.
ABDÜLKADİR  ÇIKMAZ KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
ABDÜLKADİR GÖZEĞİR AMATÖR SPOR KULUBÜ FED.BŞK.
ABDÜLKERİM ASLAN MAREV(MARDİNLİLER EĞİTİM VAKFI) BŞK.
ADEM SEKİBAĞ MERVEŞEHİR MH.MUHTARI
ADİL SANİ KONUKOĞLU GAZİANTEP SANAYİ O. MECLİS BŞK.-KENT KONSEYİ 4. DÖNEM  BŞK.VEKİLİ
ADNAN ÜNVERDİ GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖN.KUR.BŞK.
AHMET BOZOĞLU HAVAALANI SANAYİ BÖLGESİ BŞK.
AHMET CESUR ARABAN EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ  BŞK.
AHMET DOĞAN YARDI SAĞLIK ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
AHMET FAKI SUZİDİL DER. BŞK.
AHMET GÖK MEMUR-SEN İL BŞK.
AHMET KAPLAN G.DOĞU ANA.HALI İHR.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.
AHMET SIRTLAN UMUT MH.MUHTARI
AHMET ŞİRECİ İŞADAMI-TEKSTİL SEKTÖRÜ
AHMET TİRYAKİOĞLU GAZİANTEP TİCARET BORSASI MECLİS BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM BŞK.YRD
ALİ  ERSÖNMEZ KESK İL TEMS.
ALİ ATALAR GÜNEY İLLERİ GAZETECİLER CEM. BŞK.
ALİ ÇOBAN İŞADAMI- GIDA SEKTÖRÜ
ALİ ERDEMOĞLU İŞADAMI-HALI SEKTÖRÜ
ALİ GÜDÜCÜ DİSK BÖLGE TEMS.
ALİ KÖSEOĞLU ALPARSLAN MH.MUHTARI
ALİ ÖZCAN AKCAN GAZİANTEP AKARYAKIT BAYİLER DERNEĞİ BŞK.
ALİ ÖZTÜRK BÜLBÜLZADE MH.MUHTARI
ALİ PERİ GAZİANTEP YURTTAŞ HAKLARI DERNEĞİ BŞK.
ALİ POLAT HASIRCIOĞLU MH.MUHTARI
ALPARSLAN GÖKÇEK MAKİNA MÜH.ODASI TEMSİLCİSİ
ARİF KURT MEGA TV
ARZU EKMEKÇİ KADIN MECLİS  GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
ARZU ERİŞMİŞ ENGELLİ MECLİSİ GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
ASIM MIHCIOĞLU İŞ ADAMI
ASLI EMEKTAR ÇAĞDAŞ GAZETEC.DER.G.ANTEP ŞUBE BŞK.
ATAMAN DEMİR GÜNEŞ MH.MUHTARI
AV.SERDAR ÖZGÜNEY GÖÇ VE SIĞINMACILAR ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
AYKUT  KOCALAR MAKİNA MÜH.ODASI BŞK
AYLİN TEYMUR  GAZİANTEP LİSESİ MEZUNRARI DER. TEMSİLCİSİ
AYŞE TEYMUR KADEM TEMSİLCİSİ
AYŞENUR MİRKELAM ŞANLI DER ÜYESİ
BEKİR SITKI SEVEROĞLU TURİZM DERNEĞİ BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
BEYHAN İNCE İLLER BANKASI 10.BÖLGE MÜDÜRÜ
BORA KANEVETCİ İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ BŞK.
BORA TEZEL G. KENT KONSEYİ 5. DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
BURCU KARA TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER.G.A.ŞB.BŞK.
BURHAN AKYILMAZ İPEKYOLU KALKINMA AJANSI GENEL SEK.
BÜLENT BERK ABDÜLHAMİTHAN MH.MUHTARI
BÜLENT YEGÜL ALAYBEY MH.MUHTARI
CANAN SEVEROĞLU GAZİANTEP ANADOLU LİSESİ MEZUNLARI DERNEGİ BŞK.
CELAL AÇIK BAKIRCILAR ODASI BŞK.
CELALEDDİN KOÇER GASBAŞ BŞK.
CEMAL KADOOĞLU İŞADAMI-AKARYAKIT SEKTÖRÜ
CENGİZ ŞİMŞEK GAZİANTEP ORG. SANAYİ BÖLG.YÖN.KUR.BŞK.
CUMA ERDEM T.MUHARİP GAZİLER D.G.A.ŞB.BŞK.
CUMA YİĞİT GAZİANTEP ZİRAAT ODASI BŞK.
DİDEM KALKAN PANCARLI MH.MUHTARI
DR. SAMET BAYRAK TÜRK JİNEKOLOJİ VE OBSTETRİK DER. YÖNETİM KURULU ÜYESİ
DR.AYŞEGÜL ATEŞ TARLA TABİPLER ODASI BŞK.
DR.HÜSEYİN HAZIRLAR GAZİANTEP DİYANET VAKFI BŞK.
DR.ÜMİT MUTLU TİRYAKİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
DR.YAŞAR BÜYÜKOĞLU TARİH, KÜLTÜR VE SANAT ÇLŞ. GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
DURMUŞ İŞSEVER ORGANİZE SANAYİ ESKİ BŞK.
EMİNE AYBÜKEN YILDIRIM GAZİANTEP BAROSU TÜRKİYE BAROLARBİRLİĞİ DELEGELİĞİ
ENDER KILIÇ AVUKAT
ERAY YILDIZ HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
ERCAN OĞUZ KENT KONSEYİ  4. DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
ERDOĞAN GÜVEL BASIN YAYIN VE ENFORMASYON İL MÜDÜRÜ
ERGÜN ERTAŞ TÜİK BÖLGE MÜDÜRÜ
EROL MARAŞ OLAY TV
ERTUĞRUL UZAK İMAR,ALT YAPI VE ULAŞIM ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
EYYÜP ÖZCAN EĞİTİM ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
FATİH  FEDAYİOĞLU MÜSİAD  G.ANTEP ŞB.BŞK
FATMA ASLI TEZEL GAZİANTEP MİMARLAR ODASI YÖNETİM KURULU BŞK.
FATMA BURÇİN UÇAR ATATÜRK MH.MUHTARI
FERHAT GÜVEL BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ VEKİLİ
FİGEN AKAN KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
FİKRET DALKILIÇ AKKENT MH.MUHTARI
FİKRET MURAT TURAL 4. DÖNEM SEKRETERİ GENEL SEKRETERİ
FUNDA SURAN KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
GALİP ÜNLÜKARA KANAL 27 TV
GONCAGÜL KILIÇ KENT KONSEYİ İDARİ AMİRİ
GÖKHAN ÇELİKTÜRK İNŞAAT MÜH. ODASI BŞK.
GÖNÜL ÇAKMAK ÇAGDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DER. BŞK.
GÜLHAN DİNÇ BÜLBÜLZADE VAKFI TEMS.
HACI DARICI BERBERLER ODASI BŞK.
HACI YILDIZ YUKARIBAYIR MH.MUHTARI
HAKAN ÖZSEVEN SERB.MUH.VE MALİ MÜŞ ODASI BŞK
HALİL EYYÜPOĞLU TARİH VE KÜLTÜREL DİYALOĞ DERNEĞİ BAŞKANI
HALİL İBRAHİM TANRIÖVER HAK-İŞ İL TEMS
HAMZA BAYINDIR ŞEHİT AİLELERİ YARDIMLAŞMA VE DAY. DER.BŞK.
HASAN ALAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ
HASAN HÜSEYİN YAŞAMALI İBRAHİMLİ MH.MUHTARI
HASAN KARABAY DİŞ HEKİMLERİ ODASI BŞK.
HASAN ÖZGÜR GİRİŞKEN G.ANTEP MİMARLAR ODASI TEMSİLCİSİ
HAYRİ ÖZTÜRK ERTUĞRUL GAZİ MH.MUHTARI
HAYRİ ÜNAL KANAL 5 TV
 HARUN ÜSTÜN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
HAYRULLAH KUBBA GAZİŞEHİR SPOR YÜR. KUR.ÜYESİ.
HULUSİ KALENDER T.SAKATLAR DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM YÜR. KURUL ÜYESİ
HUZAYFE DURMAZ MUSABEYLİLER DERNEĞİ BŞK.
HÜLYA AKKAYA TOBB KADIN ÇALIŞMA KURULU BŞK.
HÜSAMETTİN ÇAĞLAR TÜRK TELEKOM BAŞMÜDÜRÜ
HÜSEYİN ÇOŞKUN AKTİF KATILIMCILAR DER. BŞK. YRD.
HÜSEYİN YILDIRIM TÜMSİAD DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
İBRAHİM AY G.ANTEP GAZETECİLER CEMİYETİ BŞK.
İBRAHİM BUĞUR KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
İBRAHİM HALİL KARGIN ŞEHİTKAMİL MUHTARLAR DERNEGİ  BŞK.
İBRAHİM HALİL SELLÜM ÇAĞDAŞ MH.MUHTARI
İBRAHİM OLCAY GÖLLÜCE MH.MUHTARI
İBRAHİM SARI NİZİP TİCARET BORSASI  BŞK.
İDRİS ERTAŞKIN TABİPLER ODASI ESKİ  BŞK.
İSLİM ARIKAN ELEKTRİK MÜH.ODASI BŞK.
İSMAİL BÜLENT YILMAZ TÜKETİCİ HAKLARI DERN.G.ANTEP ŞB.BŞK.
İSMAİL ŞAHİN METROPOL GAZETESİ
İSMAİL TÜMER ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BŞK.
İSMET DEĞİRMENCİ GAZİANTEP TÜKETİCİ KORUMA DERNEĞİ BŞK.
İSMET ÖZCAN SERVİS ARAÇLARI İŞLETMECİLER ODASI BŞK.
İSMET SAVCILIOĞLU GAZİANTEP FUTBOL ANTRENÖRLERİ DER. ÜYESİ
KAAN AKARKAMÇI VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ
KEMAL ERASLAN 60.YIL MH.MUHTARI
KEMAL KÜÇÜKCAN G.ANTEP ZİHN.ENGELLİLER KORUMA DERNEĞİ BŞK.
KEMAL TİTİZ MUHTARLAR ODASI BŞK.
KÜRŞAT TURPÇU İL TİCARET MÜDÜRÜ
LATİF BAYHAN SANAYİ VE TİCARET ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
M.BÜLENT ÖZTÜRK İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
M.İRFAN DEMİRCİ ECZACILAR ODASI BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
M.YAVUZ ÇAPAN SAĞLIK ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MAHSUM ALTUNKAYA G.DOĞU ANA.HUB.BAK.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.-KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÖNETİM KURUL ÜYESİ
MECİT AYDEMİR GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MECİT KATIRCI BATIKENT MH.MUHTARI
MEHMET AKINCI GAZİANTEP TİCARET BORSASI YÖN. KUR. BŞK.
MEHMET AKİF SARICA TÜRK-İŞ KONFEDERASYONU İL TEMS.
MEHMET ALİ EMİNOĞLU KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÖNETİM KURUL ÜYESİ
MEHMET ASLAN KENT KONSEYİ 4. DÖNEM BAŞKANI
MEHMET AYTAÇ TÜM EMLAKÇILAR ODASI BŞK.
MEHMET BAHAROĞLU BAHARTÜRK TV
MEHMET BAYRAKÇI KEBAP VE LOKANTACILAR ODASI BŞK.
MEHMET BOZGEYİK ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
MEHMET CİHAN KOÇER G.ANTEP GENÇ İŞADAMLARI DERN. BŞK.
MEHMET DEMİR PUSULA GAZETESİ
MEHMET DOĞAN TEKE BEYAZLAR MH.MUHTARI
MEHMET DURAN KILIÇ TRAFİK  ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MEHMET EMİN HAFİF SİİRTL,LER DERNEĞİ
MEHMET EMİN İNCE GAZİANTEP AYAKABICILAR ODASI BŞK.
MEHMET GÖK YEDİTEPE MH.MUHTARI
MEHMET HARATOĞLU ÖRNEK SANAYİ SİTESİ DERN.BŞK
MEHMET HİLMİ TEYMUR GAZİANTEP TİCARET ODASI MECLİS BŞK.
MEHMET KAPLAN GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR BŞK.
MEHMET KARADUMAN İŞADAMI-TRİKO SEKTÖRÜ
MEHMET KARAYILAN İLGIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ
MEHMET MİRZAOĞLU HİSAR TV
MEHMET ÖZDEMİR AYDER DERNEĞİ BŞK.
MEHMET ÖZYURT NİZİP TİCARET ODASI BŞK.
MEHMET SEVEROĞLU G.KENT KONSEYİ TURİZM TANITIMI ÇLŞ. GRB. G.N.T.    GAZİANTEP B.GARO  TEM.
MEHMET SEVİMLİ GAZİANTEP FIRINCILAR ODASI BŞK.
MEHMET TEKİN ALPAY G.ANTEP YEM.MALİ MÜŞV.ODASI BŞK.
MEHMET TEVFİK UYGUR JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
MEHMET TÖRER HALICILAR ODASI BŞK.
MEHMET TUNCAY YILDIRIM GAZİANTEP TİCARET ODASI YÖN. KUR. BŞK.
MEHMET UNSU TEDAŞ BÖLGE MÜDÜRÜ
MEHMET UZUN SOSYAL GÜVENLİK KURUMU MÜDÜRÜ(SGK)
MEHMET YALÇIN KARACAAHMET MH. MUHTARI
MEHMET YETER TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI ŞUBE BŞK.
MEHMET YILDIZ GENEL KURUL ÜYESİ
MELTEM NEYAL ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.
MELTEM PERİ VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BŞK.
MESUT ALKAVA BAYAN KUAFÖRLER ODASI BŞK.
MESUT ÇAKMAK G.DOĞU UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU BŞK.
MİKTAT ERKAN ADLİYE SPOR KULUBÜ TEMSİRCİSİ
MUHAMMED AYDINER ESNAF ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MUHİTTİN ÖZBAY GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ
MUHTAR KÜÇÜKKÖMÜRCÜ GAZİANTEP TÜRK MÜSİKİ DERNEK BŞK.
MURAT DAĞ GAZİANTEP KÜLTÜR TARİH DER. TEMSİLCİSİ
MURAT KAR SPOR  ÇLŞ.GRU.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MUSA ÖZGÜÇLÜ İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
MUSTAFA BİŞKİN GAZİKENT MH.MUHTARI
MUSTAFA ÇAKMAK İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
MUSTAFA ÇAY BAHÇELİEVLER MH.MUHTARI
MUSTAFA ERUSLU HOŞGÖR FATİH İLİM ARAŞTIRMA VAKFI TEMS.
MUSTAFA ERZİN MHP ESKİ İL BŞK
MUSTAFA GEYLANİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI ŞUBE BŞK
MUSTAFA İSMET ERDOĞAN ECZACI
MUSTAFA KEMAL GÜNEŞ GAZİANTEP KÜÇÜK SAN.SİT.YAPI KOOP.BŞK.
MUSTAFA SAMİ AKAY G.ANTEP SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ BŞK.
MUSTAFA ŞEN GAZİANTEP’İ GELİŞTİRME VAKFI TEMS.
MUSTAFA VOLKAN AFET VE KRİZ ÇLŞ.GRB. GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
MUSTAFA YILDIRIM AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ
MÜSLÜM GÖRAL DİYANETSEN İL BŞK.
MÜSLÜM KEKLİK GAZİANTEP MAHRUKATÇILAR ODASI BŞK.
NAZIM KARAKUŞ BARAK MH.MUHTARI
NECATİ BİNİCİ TOSYÖV ŞUBE BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
NECATİ GÖKSU GAZİANTEP DERNEKLERİ FED.BŞK.
NECATİ YILMAZ KARŞIYAKA MH.MUHTARI
NEŞET MAZICIOĞLU GAZİANTEP LİSESİ MEZUNLARI DER.TEMSİLCİSİ
NİHAT BENCAN BAHARTÜRK TV
NUKHET AYDIN İŞKADINI
NURİ BAY KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
NURİTTİN NANE ÜNALDI MH.MUHTARI
OĞUZHAN ARSLAN GENÇLİK MECLİSİ GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
ONUR AYDIN GIDA MÜH.ODASI İL TEMS.
ORHAN KIZILASLAN GÜNEYDOĞU GAZETECİLER DERNEĞİ BŞK.
ORHAN YILMAZ KİMSESİZ KADINLAR İNSANİ YARDIM DER.BŞK. YRD.
OSMAN AKALIN FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİ DER.ŞUBE BŞK
OSMAN AKASLAN ŞEHİR PLANCILARI ODASI
OSMAN ÖZDEMİR ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
ÖKKEŞ ÖZEKŞİ GAZİANTEP 27 GAZETESİ
ÖKKEŞ TİTİZ TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ G.A.ŞB.BŞK.
ÖMER CAN ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
ÖMER KÜSBEOĞLU ESNAF VE SAN. OD. BİRLİĞİ BŞK.-KENT KONSEYİ 4.DÖNEM YÜRÜTME KURUL ÜYESİ
ÖZLEM MÜFTÜOĞLU AK PARTİ ESKİ MİLLETVEKİLİ
RACİ DÖLEK OLAY GAZETESİ
RAİF ATEŞSÖNMEZ DİYARBAKIRLILAR DERNEĞİ BŞK.
RAMAZAN DOĞAN 8 ŞUBAT MH.MUHTARI
REŞİT DURAK ÇORAP VE TRİKOTAJCILAR ODASI BŞK
RUHİ AYTAÇ HABER GAZETESİ
RÜVEYDA SUBAŞI SUZİDİL TÜRK MUSİKİSİ DER.ÜYESİ
SABİHA DOĞAN KADEM(KADIN VE DEMOKRASİ DERNEĞİ) İL BŞK.
SABİHA KOCAMAN HAKİMİYET GAZETESİ
SABİT KANDEMİR İBN-İ SİNA MH.MUHTARI
SAİT ERSİN ÖZBADEM PEYZAJ MİMARLARI ODASI TEMS.
SAİT KÖSE ÇEVRE ÇLŞ.GRB GENEL KURUL  TEMSİLCİSİ
SALİH BİLİCİ ANDOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ
SAVAŞ MAHSERECİ GOSİAD BAŞKANI
SEDAT ÖZDİNÇ KUYUMCULAR ODASI  BŞK.
SEDDAR BÜYÜKKÖMÜRCÜ SERBEST MUH. VE MALİ. MÜŞ.OD.TEMSİLCİSİ
SELAHATTİN TÜRKMEN İSLAHİYE TİCARET ODASI BŞK.
SELAHATTİN YAĞIZ DİYANET VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SELİM ACAR İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
SELİM MEMİŞ İŞADAMI-KİMYA SEKTÖRÜ
SEMRA ÖZTÜRK ANADOLU BASIN BİRLİĞİ G.ANTEP ŞUBE BŞK.
SERHAT KANDEMİRLİ GAZİANTEP FUTBOL ANTRENÖRLERİ DER. ÜYESİ
SERKAN ATICI BEMBİRSEN İL BŞK.
SERPİL KARUSERCİ
SETTAR KIRATLI GASEK VAKFI BŞK.
SEVDA KAYA JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
SEVİM KARAKAŞ İŞ KADINI
SEZER CİHAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER V.
SIRAÇ EKİN ÇALIŞMA VE İŞ KUR İL MÜDÜRÜ(İŞKUR)
ŞEBNEM AYATA KADAR ULUSLARARASI İLİŞKİLER ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
ŞEREF GÖZÜTOK TELGRAF GAZETESİ
TALAT ANLAR KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI TEMS.
TANER ÖZDURAK KENT KONSEYİ 4. DÖNEM YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
TARIK AYTEKİN TURİZİM DER. BAŞKANI
TEVFİK GÜLSOY ŞANFED FEDERASYON BAŞKANI
TEYFİK ATEŞ ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ BŞK.
UĞUR GÖKÇEK GÜVENEVLER MH.MUHTARI
ÜLKER SÜLKER TÜRK ANNELER DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.
ÜNAL AKDOĞAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİL ODASI BŞK.
VAHİT KAMİL GEREÇCİ
YAKUP ÇİÇEK GÜNCEL GAZETESİ
YASİN TEPE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
YAŞAR AĞYÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
YILMAZ DEMİRDELEN ALEVİ KÜLTÜR DERN. G.ANTEP ŞUBESİ BŞK.
YUNUS EMRE ÖZDEDE TÜRK VETERİNER HEKİMLER ODA İL TEMSİLCİSİ
YUNUS EMRE ÖZDEDE TARIM,GIDA VE HAYVANCILIK ÇLŞ.GRB.GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
YUNUS KAPISIZ CUMHURİYET MH.MUHTARI
YUSUF ZİYA YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK İŞLETMELERİ DERN.BŞK.
ZAFER AYDINGÜLER UMUM NAKLİYATÇILAR ODASI BŞK.
ZEHRA NUR KÖŞKER GAZİLER MH.MUHTARI
ZEKAYİ ÖZKAN PTT BAŞMÜDÜRÜ
ZEKERİYE KONUKOĞLU İŞADAMI-TEKSTİL SEKTÖRÜ
ZEKİ YAĞCI ANTEP FISTIĞI TANITIM DERNEĞİ BŞK.
ZEMZEM ÇETİN ANADOLU KADINLARI DERNEĞİ TEMS.