Mehmet Aslan, Kent Konseyleri Birliğini Ağırladı

Gaziantep Kent Konseyi Başkanı Mehmet Aslan, Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin yeni yönetimi kutladı. Yeni dönemin ilk toplantısını Gaziantep’te gerçekleştiren ve dönem başkanını seçen Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin yönetim kurulu, Mehmet Aslan ile görüş alışverişinde bulundu.

Dönem Başkanlığına Gaziantep’ten Necati Binici’nin getirildiği Birliğin yeni yönetimini Konsey’de kabul ederek başarılar dileyen Mehmet Aslan, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Türkiye Kent Konseyleri Birliği dönem başkanı Necati Binici (Gaziantep) ile yönetim kurulu Saim Yavuz (Çanakkale) Hasan Soygüzel (Yalova) Zeynep Arıkan (Kahramanmaraş) Nuray Akçasoy (Eskişehir) Mürsel Sabancı (Balıkesir) Ekrem Aslan’dan (Adana) ile TKKB’nin basın danışmanı Ökkeş Özekşi ve Gaziantep Kent Konseyi İdari Amiri Mustafa Şen ile Çalışma Grupları Koordinatörü Gonca Kılıç hazır bulundu.

Devir Töreni Şehrimizde Yapılacak

Türkiye Kent Konseyleri Birliğinin dönem başkanlığına seçilen Necati Binici, Çanakkale’de olan dönem başkanlığını Gülay Sarışen’den devralacak. 13-14-15 Ocak 2017 tarihinde Gaziantep’te yapılacak tören, aynı zamanda ilk kez uluslararası bir nitelik kazanacak ve UCLG MEWA işbirliğinde yabancı ülkelerden uzmanlar davet edilecek.