İşbirliğine Hazırız

Gaziantep Kent Konseyi Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleri Gaziantep’te göreve başlayan Sayın Vali Ali Yerlikaya’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi, kentin sorunları üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulundular

Gaziantep’in sorunlarının dile getirildiği ziyarette Başkan Mehmet Aslan, Kent Konseyinin yapısı ve konseyde yapılan çalışmalar hakkında, Vali Ali Yerlikaya’ya bilgiler verdi. Gaziantep’in sorunları üzerine konuşulan ziyarette özellikle Gaziantep’in imar, ulaşım, sanayi ve çevre konuları üzerinde duran heyet şehrimizin daha huzurlu bir kent olması için yapılması gereken çalışmaları yaparken, kent konseyi olarak hertürlü işbirliğine hazır olduğunu belirtti. Başkan Aslan ” Gaziantep’in başta Suriyeli misafirler olmak üzere içinde bulunduğu sorunlar konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Önümüzdeki dönemde Gaziantep’in huzuru ve refahı için işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz,’’ dedi.

Vali Ali Yerlikaya; Sivil toplum kuruluşlarının önemini biliyor ve birlikte el ele vererek önemli mesafeler alacağımıza inanıyoruz ” dedi.

Ziyarete, Başkan Mehmet Aslan ve Yürütme Kurulu üyeleri; Adil Sani Konukoğlu, Ahmet Tiryakioğlu, Necati Binici, Mehmet Durdu Yetkinşekerci, Abdülkadir Çıkmaz, Cahit Nakıboğlu, Ömer Küsbeoğlu, Bekir Sıtkı Severoğlu, M.İrfan Demirci, Nuri Bay, Hulusi Kalender, Funda Suran ile Semih Avcı katıldı.