GAZİANTEP KENT KONSEYİ

Gaziantep Kent Konseyi Nedir?

Gaziantep Kent Konseyi 13.07.2005 tarih ve 25874 Sayılı resmi gazetede yayınlanan 5393 Sayılı Belediye Kanunun 76.Maddesine dayanılarak hazırlanan kent konseyi yönetmeliği çerçevesinde tüm belediyelerin kurmakla yükümlü olduğu kuruluştur. Bu konseyde karar vericilerin yanısıra sivil toplum kuruluşları da yer almaktadır.

4.Dönem (2014)

ALİ YERLİKAYA GAZİANTEP VALİSİ
FATMA ŞAHİN GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
A.ZAFER OKUDUCU ÇEKÜL VAKFI TEMS.
ABDULKADİR ARIKAN LASTİKÇİLER ODASI BŞK.
ABDULLAH İSTEMEZ NOTERLER ODASI BŞK.
ABDULLAH OĞUZ MÜCAHİTLER  MAHALLE MUHTARI
ABDULLAH SARI PİDECİLER,SİMİTÇİLER VE YUFKACILAR OD.BŞK.
ABDULLATİF HAZIR GAZİANTEP SANAYİCİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ TEMS.
ABDÜLKADİR ÇIKMAZ G.DOĞU ANA.İHR.BİRL.KOOR. BŞK.
ABDÜLKADİR GÖZEĞİR AMATÖR SPOR KULUBÜ FED.BŞK.
ABDÜLKADİR KONUKOĞLU SANKO VAKFI BŞK.
ADİL SANİ KONUKOĞLU GAZİANTEP SANAYİ ODASI YÖN.KUR.BŞK.
AHMET BOZOĞLU HAVAALANI SANAYİ BÖLGESİ BAŞKANI
AHMET CANSEVEN ENERJİ ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
AHMET CANYURT AFET VEKRİZ ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
AHMET ÇELİK GAZİANTEP DİYANET VAKFI BŞK.
AHMET ÇEVİK KENT HAYATI ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLVİSİ
AHMET GÖK MEMUR-SEN İL TEMSİLCİSİ
AHMET GÖKSULAR HAVAALANI SANAYİ BÖLGESİ TEMSİLCİSİ
AHMET GÜLMEZ EĞİTİMCİ
AHMET ŞİRECİ İŞADAMI-TEKSTİL SEKTÖRÜ
AHMET TİRYAKİOĞLU GAZİANTEP TİCARET BORSASI BŞK.
ALİ ATALAR GÜNEY İLLERİ GAZETECİLER CEM. BŞK.
ALİ ÇOBAN İŞADAMI- GIDA SEKTÖRÜ
ALİ DURSUN ŞEHİTKAMİL KAYMAKAMI
ALİ ERDEMOĞLU İŞADAMI-HALI SEKTÖRÜ
ALİ ERSÖNMEZ KESK İL TEMS.
ALİ GÜDÜCÜ DİSK BÖLGE TEMS.
ALİ İHSAN KAYA GAZİANTEP YEM. MALİ MÜŞV.ODASI BAŞKANI
ALİ KÖSE BİNEVLER MAHALLE MUHTARI
ALİ KURT GÜZELVADİ  MAHALLE MUHTARI
ALİ ÖZTÜRK 29 EKİM MAHALLE MUHTARI
ALİ PERİ GAZİANTEP YURTTAŞ HAKLARI DERNEĞİ BAŞKANI
ALİ POLAT HASIRCIOĞLU  MAHALLE MUHTARI
ALİ TABUR TİCARET BORSASI ESKİ MECLİS BAŞKANI
ARİF KURT MEGA TV
ASLI EMEKTAR ÇAĞDAŞ GAZETEC.DER.G.ANTEP ŞUBE BŞK.
ATİLLA BÜYÜKBEŞE DEMOKRASİ DERNEĞİ TEMSİLCİSİ
AYKUT TUZCU SABAH GAZETESİ
AYŞE TEYMUR KADEM TEMSİLCİSİ
BALİA BAYKAL OSPAM DERNEĞİ BŞK.
BEKİR ÖZTEKİN OĞUZELİ BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
BEKİR SITKI SEVEROĞLU GAZİANTEP TURİZM DERNEĞİ 
BELİZ DAĞDELEN TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER.G.A.ŞB.BŞK.
BEYHAN HIDIROĞLU GAZİANTEP TİCARET ODASI BŞK.
BORA TEZEL GAZİANTEP GENÇ İŞADAMLARI DER.BŞK.
BÜLENT YEGÜL ALAYBEY MAHALLE MUHTARI
CELAL PEKDOĞAN TARİH VE KÜLTÜREL DİYALOG DERNEĞİ TEMSİLCİSİ
CELALEDDİN KOÇER GASBAŞ BŞK.
CEMAL ÇETE MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
CEMAL KADOOĞLU İŞADAMI-AKARYAKIT SEKTÖRÜ
CENGİZ METE GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
CEMALETTİN YILMAZ ŞAHİNBEY KAYMAKAMI
CUMA ERDEM T.MUHARİP GAZİLER D.G.A.ŞB.BŞK.
CUMA YİĞİT GAZİANTEP ZİRAAT ODASI BŞK.
DENİZ KÖKEN GAZİANTEP ORGANİZE SAN.BÖLGE YÖN.KUR.BŞK.
DEVRİM YILDIRIM JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
DURMUŞ İŞSEVER ORGANİZE SANAYİ ESKİ BŞK.
ENDER KILIÇ AVUKAT
ENVER BAĞCI HEMŞEHRİ DERNEKLERİ ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
ERAY YILDIZ HARİTA MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
ERCAN OĞUZ GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI
ERGÜN UĞURLUER GIDA MÜH.ODASI BŞK
ERHAN GÜLVEREN İL EMNİYET MÜDÜRÜ
ERHAN ÖZMEN G.DOĞU UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU BŞK.
EROL MARAŞ OLAY TV
ERTUĞRUL UZAK İMAR,ALTYAPI VE ULAŞIM ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
ESAT KAYA TURGAY GAZİANTEP BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
FAİK AKYILMAZ OĞUZBOYLARI FEDERASYONU BAŞKANI
FERHAT GÜVEL BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ
FİGEN AKAN TURSAP GAP BÖL.YÜR.KRL.BŞK.
FİKRET MURAT TURAL İŞADAMI-TURİZM SEKTÖRÜ
FUNDA SURAN KADIN GİRİŞİMCİLER DERN TEMS.
GALİP ÜNLÜKARA KANAL 27 TV
GÖKHAN ÇELİKTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSLERİ OD.GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
GÜLHAN DİNÇ BÜLBÜLZADE VAKFI TEMS.
HACI FEVZİ AKDOĞAN NİZİP BELEDİYE BŞK.
HACI KARABAY ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ BAŞKANI
HACI YILDIZ YUKARIBAYIR MAHALLE MUHTARI
HAKKI BEYAZAY SARISALKIM MAHALLE MUHTARI
HALİL GÖKPINAR ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİLİĞİ
HALİL HAVAR ÇAĞLAYAN MAHALLE MUHTARI
HALİL TERLEMEZ BÜYÜKPINAR MAHALLE MUHTARI
HAMZA AĞCA TABİPLER ODASI BŞK
HAMZA BAYINDIR ŞEHİT AİLELERİ YARDIMLAŞMA VE DAY. DER.BŞK.
HANİFİ ÖZKESEN BURAK  MAHALLE MUHTARI
HARUN ŞAHİN MİLLİYETÇİ HAAREKET PARTİSİ TEMS.
HASAN ALAN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ
HASAN FEHMİ BELPINAR MAKİNA MÜHENDİSLERİ OD.GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
HASAN KARABAY DİŞ HEKİMLERİ ODASI BŞK.
HASAN ÖZGÜR GİRİŞKEN MİMARLAR OD.GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
HAYRİ SUCU CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BŞK.
HAYRİ ÜNAL KANAL 5 TV
HULUSİ KALENDER T.SAKATLAR DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.
HULUSİ KÜLEKÇİ GENÇLİK MECLİSİ GENEL KURUL TEMSİLCİSİ
HÜLYA AKKAYA TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU
HÜSEYİN BOZKURT SAÇAKLI MAHALLE MUHTARI
HÜSEYİN ÖZBAY SERB.MUH.VE MALİ MÜŞ ODASI BŞK
İBRAHİM AĞIRMAN İHRACATÇI
İBRAHİM ALİ SİNANOĞLU YAKIN TARİHİ ARŞ.VE KÜLTÜREL MİRAS ÇLŞ.GRB.TEMS.
İBRAHİM AY G.ANTEP GAZETECİLER CEMİYETİ BŞK.
İBRAHİM BİLİCİ FİDANLIK MAHALLE MUHTARI
İBRAHİM BUĞUR GAZİANTEP AYAKABICILAR ODASI BŞK.
İBRAHİM HALİL KIZIL GAZİANTEP SPOR KULÜBÜ BŞK.
İBRAHİM KAMİL APA İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ BAŞKANI
İBRAHİM SARI NİZİP TİCARET BORSASI  BŞK.
İBRAHİM YETKİNŞEKERCİ TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
İSKENDER KAHRAMAN GAZİANTEP BAROSU BAŞKANI
İSLİM ARIKAN ELEKTRİK MÜH.ODASI GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
İSMAİL BÜLENT YILMAZ TÜKETİCİ HAKLARI DERN.G.ANTEP ŞB.BŞK.
İSMET ATAR ANADOLU BASIN BİRLİĞİ G.ANTEP ŞUBE BŞK.
İSMET DEĞİRMENCİ GAZİANTEP TÜKETİCİ KORUMA DERNEĞİ BŞK.
İSMET ÖZCAN TRAFİK VE ULAŞIM ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
JAN.ALB.ÖMER ERSEVER İL JANDARMA KOMUTANI
KEMAL KÜÇÜKCAN G.ANTEP ZİHN.ENGELLİLER KORUMA DERNEĞİ BŞK.
KEMAL VURAL İSLAHİYE BELEDİYE BŞK.
KENAN SEÇKİN ZİRAAT MÜH.ODASI BŞK.
M.ÇETİN PEKMEZCİ SPOR ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
M.ALAADDİN DEMİRCAN T.KANSER ARAŞT. VE SAVAŞ KURUMU.D.G.A.ŞB.BŞK.
M.BOZAN TÜRKMENOĞLU SÜLEYMANŞAH MAHALLE MUHTARI
M.CESUR KIVANÇ YAPRAK MAHALLE MUHTARI
M.HAMDİ KARAATA  SANAYİ VE TİCARET ÇLŞ.GRB.TEMS.
M.EYÜP ÖZKEÇECİ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI
M.İRFAN DEMİRCİ ECZACILAR ODASI BŞK.
M.MESUT HIZ ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
MAHSUM ALTUNKAYA G.DOĞU ANA.HUB.BAK.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.
MAKIF TURAK EYÜPSULTAN MAHALLE MUHTARI
MECİT AYDEMİR GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ ÇLŞ.GRB.TEMS
MECİT KATIRCI BATIKENT MAHALLE MUHTARI
MEHMET ALİ EMİNOĞLU BÜLBÜLZADE VAKFI 
MEHMET ASLAN KENT KONSEYİ BAŞKANI
MEHMET AYDIN ŞAHVELİ MAHALLE MUHTARI
MEHMET AYKANAT İL KÜLTÜR TURİZM MÜDÜR VEKİLİ
MEHMET BAHAROĞLU BAHARTÜRK TV
MEHMET BERK TÜRK OCAKLARI DER.G.ANTEP ŞUBE BŞK.
MEHMET BOZGEYİK ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
MEHMET ÇELENK MÜSİAD GAZİANTEP ŞUBE BAŞKANI
MEHMET ÇEVEN KILINÇOĞLU MAHALLE MUHTARI
MEHMET ÇİÇEK İŞADAMI-TARIM SEKTÖRÜ
MEHMET DEMİR PUSULA GAZETESİ
MEHMET DOĞAN TEKE BEYAZLAR MAHALLE MUHTARI
MEHMET DURDU YETKİNŞEKERCİ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ
MEHMET EBREÇ USALP KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
MEHMET ERDAL DAYAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
MEHMET EMİN HAFİF İŞADAMI-AKARYAKIT SEKTÖRÜ
MEHMET GEÇER HAK-İŞ İL TEMS.
MEHMET GEZER SULTANSELİM  MAHALLE MUHTARI
MEHMET HAKAN YILDIRIM GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.
MEHMET HARATOĞLU ÖRNEK SANAYİ SİTESİ DERN.BŞK
MEHMET KAPLAN GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR BŞK.
MEHMET KARADUMAN İŞADAMI-TRİKO SEKTÖRÜ
MEHMET NABİOĞLU SERBEST MUH.VE MALİ MÜŞ.ODASI BŞK.
MEHMET KARAYILAN İLGIDA,TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ
MEHMET MİRZAOĞLU HİSAR TV
MEHMET NURİ TURAN İMAR,ALTYAPI VE ULAŞIM ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANI
MEHMET ÖZDEMİR ARABAN BELEDİYE BŞK.
MEHMET ÖZYURT NİZİP TİCARET ODASI BŞK.
MEHMET SAİT KILIÇ OĞUZELİ BELEDİYE BŞK.
MEHMET SEVEROĞLU GAZİANTEP BÖLG.TURİST REHBERLERİ OD.BŞK
MEHMET SEVİMLİ GAZİANTEP FIRINCILAR ODASI BŞK.
MEHMET TAHMAZOĞLU ŞAHİNBEY BELEDİYE BŞK.
MEHMET TÖRER HALICILAR ODASI BŞK.
MEHMET YETER T.GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI ŞUBE BŞK.
MEHMET YILDIRIR NURDAĞI BELEDİYE BŞK.
MEHMET YILDIZ GENEL KURUL ÜYESİ
MERT YETKİNŞEKERCİ ŞEHİR PLANCILARI ODASI İL TEMSİLCİSİ
MESUT ALKAVA BAYAN KUAFÖRLER ODASI BAŞKANI
METİN ÖZKARSLI ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
MUHAMMED AYDINER ESNAF ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
MURAT ÇETİN TARIM ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
MURAT BARIK SANAT ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
MURAT TANER GÜLŞEN SAĞLIK ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
MUSA ÖZGÜÇLÜ İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
MUSTAFA ÇAKMAK İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
MUSTAFA ERUSLU HOŞGÖR FATİH İLİM ARAŞTIRMA VAKFI TEMSİLCİSİ
MUSTAFA ERZİN MHP ESKİ İL BŞK
MUSTAFA GEYLANİ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ GÜÇLENDİRME VAKFI ŞUBE BŞK
MUSTAFA İSMET ERDOĞAN ECZACI
MUSTAFA KAZIM APA TÜMSİAD DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBE BAŞKANI
MUSTAFA KEMAL GÜNEŞ GAZİANTEP KÜÇÜK SAN.SİT.YAPI KOOP.BŞK.
MUSTAFA KEMAL SAKAR YAVUZELİ BELEDİYE BŞK.
MUSTAFA KILINÇ KARAYILAN MAHALLE MUHTARI
MUSTAFA KOÇER G.ANTEP AKARYAKIT BAYİLERİ DERNEĞİ BŞK.
MUSTAFA SAMİ AKAY GAZİANTEP SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ BAŞKANI
MUSTAFA ŞEN GAZİANTEP’İ GELİŞTİRME VAKFI TEMS.
MUSTAFA TOPÇUOĞLU GAZİANTEP SANAYİ ODASI MECLİS BŞK
MÜSLÜM KEKLİK GAZİANTEP MAHRUKATÇILAR ODASI BŞK.
MÜZEYYEN İŞSEVER G.ANTEP KİMSESİZ ÇOCUKLARI KORUMA DER. BŞK.
NECATİ BİNİCİ TOSYÖV ŞUBE BŞK.
NECATİ BİNİCİ GAZİANTEP KULÜBÜ DERNEĞİ BŞK.
NECATİ GÖKSU GAZİANTEPLİLER DERNEK. FEDERASYONU BAŞKANI
NECATİ YILMAZ KARŞIYAKA  MAHALLE MUHTARI
NİHAT BENCAN TV PROGRAMCISI
NİMETTULAH SEZGİN BEYBAHÇE MAHALLE MUHTARI
NUH KOCAASLAN KARKAMIŞ BELEDİYE BŞK.
NUKHET AYDIN İŞKADINI
NURİ BAY TÜRK-İŞ KONFEDERASYONU İL TEMSİLCİSİ
ONUR AYDIN İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
ORHAN DEHA DEDE TÜİK BÖLGE MÜDÜRÜ
ORHAN KIZILASLAN GÜNEYDOĞU GAZETECİLER DERNEĞİ BŞK.
OSMAN AKALIN FAHRİ TRAFİK MÜFETTİŞLERİ DER.ŞUBE BŞK
OSMAN ALAV  DUMLUPINAR MAHALLE MUHTARI
OSMAN ASİLTÜRK GATEM GIDA TOPTANCILARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ
OYA HENGİRMEN B.ŞEHİR YARDIM GÖNÜLLÜLERİ DER.BŞK.
ÖKKEŞ ÖZEKŞİ GAZİANTEP 27 GAZETESİ
ÖKKEŞ TİTİZ TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ G.A.ŞB.BŞK.
ÖMER CAN ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
ÖMER ÇELİK TİCARET BORSASI ESKİ BAŞKANI
ÖMER KÜSBEOĞLU ESNAF VE SAN. OD. BİRLİĞİ BŞK.
ÖZGÜR ÇİNKAY TURİZM VE TANITIM ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
ÖZLEM MÜFTÜOĞLU ESKİ MİLLETVEKİLİ
PROF.DR.ALİ GÜR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR.GÜNER DAĞLI SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
PROF.DR.MEHMET KARPUZCU ÇEVRE ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
PROF.DR.TAMER YILMAZ HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
RACİ DÖLEK OLAY GAZETESİ
REŞİT DURAK ÇORAP VE TRİKOTAJCILAR ODASI BŞK
RIDVAN FADILOĞLU ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BŞK.
RUHİ AYTAÇ HABER GAZETESİ
SABİHA KOCAMAN HAKİMİYET GAZETESİ
SADETTİN YAZI İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
SALAHATTİN KAPLAN G.DOĞU ANA.HALI İHR.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.
SALMAN ÇELİKADAM GESOB 2.BAŞKANI
SAMET BAYRAK TÜRKİYE JİNOKOLOJİ VE OBSTETRİK DERNEĞİ ŞUBE BAŞKANI
SAMİ KONUKOĞLU G.DOĞU ANA.TEKS.HAM.MAD.İHR.BİRL.YÖN.KUR.BŞK.
SAVAŞ MAHSERECİ GOSİAD BAŞKANI
SEDAT ÖZDİNÇ KUYUMCULAR ODASI  BŞK.
SEFER ANLAŞ G.ANTEP TEKS. SANAYİİ İŞVERENLER DER.BŞK.
SEHER ÇOLAK ENGELLİLER MECLİSİ TEMSİLCİSİ
SELAHATTİN TÜRKMEN İSLAHİYE TİCARET ODASI BŞK.
SELAHATTİN YAĞIZ DİYANET VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ
SELAMİ AYDIN ŞAHİNBEY KAYMAKAMI
SELAMİ MEMİŞ GAZİANTEP TİCARET BORSASI MEC.BŞK.
SELİM ACAR İŞADAMI-GIDA SEKTÖRÜ
SELİM MEMİŞ İŞADAMI-KİMYA SEKTÖRÜ
SERKAN KÜLAHÇI PEYZAJ MİMARLARI ODASI İL TEMSİLCİSİ
SERPİL KARUSERCİ İŞ KADINI-MODA SEKTÖRÜ
SETTAR KIRATLI GASEK VAKFI BŞK.
SETTAR KONUKOĞLU GAZİANTEP TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI
SEVDA KAYA JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI TEMSİLCİSİ
SEVİM KARAKAŞ İŞKADINI
SUAT ÖZTÜRK EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU TEMSİLCİSİ
ŞEFİK YALÇIN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ
ŞEREF GÖZÜTOK TELGRAF GAZETESİ
TALİP ÇELİK TÜRKMENLER MAHALLE MUHTARI
TANER ÖZDURAK KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU ÜYESİ
UĞUR ALADAĞ İPEKYOLU KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ
ÜLKER SÜLKER TÜRK ANNELER DERNEĞİ G.ANTEP ŞB.BŞK.
ÜLKÜ GÜNGÖR KADIN MECLİSİ TEMSİLCİSİ
ÜNAL AKDOĞAN ŞOFÖRLER VE OTOMOBİL ODASI BŞK.
YAKUP ÇİÇEK GÜNCEL GAZETESİ
YASİN YUNAK OĞUZELİ KAYMAKAMI
YAŞAR AĞYÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYESİ (ESKİ) BAŞKANI
YAŞAR ERKENT İŞADAMI-GAZETECİ
YAŞAR ÖZEN HAKİKAT GAZETESİ
YILMAZ DEMİRDELEN ALEVİ KÜLTÜR DERN.GAZİANTEP ŞUBE BŞK.
YUNUS EMRE ÖZDEDE TÜRK VETERİNER HEKİMLER ODASI BŞK.
YUSUF ZİYA YILDIRIM ANADOLU SAĞLIK İŞLETMELERİ DERN.BŞK.
ZEKERİYE KONUKOĞLU İŞADAMI-TEKSTİL SEKTÖRÜ
ZEKİ YAĞCI ANTEP FISTIĞI TANITIM DERNEĞİ BŞK.
ZEMZEM ÇETİN ANADOLU KADINLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ